Në lidhje dashurie me DJ Sardin? Jonida Vokshi e thotë të vërtetën për Prive

By

Emri i saj u lakua ditëve të fundit për një lidhje të re dashurie me një tjetër figurë publike shqiptare.

Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Jonida Vokshin, e cila u bë protagoniste e titujve rozë për një romancë me DJ Sardin.

Mediat rozë në Shqipëri, shkruajtën se çifti janë në një lidhje tash e disa muaj edhe pse janë kujdesur që t’i shpëtojnë syve të publikut.

View this post on Instagram

Happens for a reason!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Por si qëndron e vërteta lidhur me raportin mes tyre?

DJ Sardi ishte i ftuar mbrëmjen e së dielës në emisionin “Familja”, ku Turjan Hyska e pyeti: “Është e vërtetë që je lidhur me atë?”.

Duke buzëqeshur, Sardi iu përgjigj shkurt “Mbase”, dhe nuk komentoi asgjë me tepër lidhur me marrëdhënien.

Mirëpo nga ana e saj, në një prononcim për Prive, Jonida Vokshi e ka mohuar vërtetësinë e raportimeve.

“Pikë së pari shumë-shumë faleminderit që më pyetët. Pikë së dyti nuk ka asgjë të vërtetë në këtë histori”, ka qenë përgjigja e Vokshit dhënë për Prive, duke deklaruar se romanca me Sardin, në njëfarë forme qenka fiksion i mediave!

Artikuj të ngjashëm