KUSH PO I ARGËTON LUMIN E LEDRIN?! (FOTO)

By

Pas sukesit që po shijojnë me këngën ‘Shko’ Ledri dhe Lumi janë afruar akoma më shumë me njëri – tjetrin.

Përpos në koncerte ata mund ti shohim bashkë edhe jashtë syrit të publikut. Së fundmi të dy rep artistët kanë qëndruar në një lokal por që nuk kanë qenë të vetmit artistë aty.

Ledri dhe Lumi kanë shijuar muzikë ‘live’ nga muzikantë romë. Këtë moment dyshja e kanë shijuar dhe e kanë filmuar në një video të publikuar në ‘Snapchat’./Prive.al

LUMI LEDRI 2 LUMI LEDRI

Artikuj të ngjashëm