Enca e rrëfeu vetë arsyen e peshës së saj

By

Enca është njëra ndër artistet që është gjithmonë aktive në rrjetet sociale për ndjekësit e saj, dhe mjaft e komentuar për format e saj trupore.

Së fundmi përmes një postimi në InstaStory ajo ka zbuluar arsyen e disa kilogramëve të tepërt të saj.

“Kam shtuar peshë këtë vit nga aksidenti në këmbë, por ende ndihem bukur si gjithmonë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e videos.

Kujtojmë që Enca pas një lëndimi shumë serioz në këmbë, operimit dhe muajsh fizioterapi, u rikthye me disa hite verore.

Artikuj të ngjashëm