Ushtrime dhe vallëzim: Një ditë me Fifin në palestër

By

Së fundmi, Fifi ka ndarë një video, ku shihet në palestër, duke bërë ushtrime për të mbajtur linjat e saj.

Por pas një pune të palodhshme, ajo nuk harron të bëjë pak qejf duke vallëzuar në palestër.

Më poshtë mund të ndiqni videon që ka ndarë në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Së fundmi, Fifi e ftuar në NIN me Alaudin Hamitin na rrëfeu për humbjen e saj drastike të peshës, sa kilogramë humbi dhe si ja doli mbanë.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm