ÇKA PO BËN PËR TË PARËN HERË GJIRA?!

By
Gjira ka shkruar: Per t'paren here po pregadisë nje specialitet traditionale ... Oriz dhe mish pule
Gjira ka shkruar: Per t’paren here po pregadisë nje specialitet traditionale … Oriz dhe mish pule

Këngëtarja Gjira Kajtazi ka publikuar një fotografi në rrjetin social instagram në kuzhinë ku shihet duke përgatitur një recetë.

Pavarësisht që ka gatuar edhe më herët këtë herë po përgatit diçka tradicionale.

Receta që ka zgjedhur për drekë është oriz me mish pule e madje përmes fotografisë ka treguar për përbërësit e saj.

Teksa në planin profesional akoma nuk ka ndonjë informacion se çka po zien Gjira./Prive.al

Artikuj të ngjashëm