Dy veshje në një natë: Dua Lipa merr gjithë vëmendjen në Bambi Awards

By

Mbrëmja e së premtes ishte e rezervuar nga Dua Lipa për pjesëmarrje në ndarjen e çmimeve gjermane Bambi Awards.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, ka rrezatuar në tapetin e kuq duke u paraqitur në një fustan elegant në ngjyrë pastel dhe një palë vathë diamanti të cilët i rrinin jashtëzakonisht bukur me flokët e shkurtra.

Such grace! Showcasing her demure styling, the New Rules hitmaker, 23, sported an elegant shell pink, floor-length gown for the star-studded occasion

Ndërsa veshja e saj e dyte ishte sikurse një “Rock Star” – një fustan me simbole diamanti po ashtu, derisa kishte vendosur t’i mbante të vënë vathët e njëjtë me të cilët u paraqit në tapetin e kuq.

Më poshtë disa fotografi nga ngjarja:

Outfit number two: Dua changed ensembles when performing after receiving the Music International award during the 70th Bambi Awards show

Artikuj të ngjashëm