DAFINA SHFAQ NËNËN

By

Dafina Zeqiri përmes një fotoje të postuar në rrjetin social Instagram ka ndarë me fansat një moment me nënën e saj.

Koncerti mbaroi dhe unë kthehem në shtëpi tek ky engjëll. Ajo do të më vrasë për shkak se e postova këtë foto në Instagram. ‘Mam është për shoqen time’ T’du shumë – ka shkruar këngëtarja në foton e shpërndarë.

Megjithëse zonjës Melihate mund të mos i pëlqejë kjo fotografi, marrëdhënia e saj me vajzën është për t’u pasur lakmi.

Ndryshe, siç është shprehur Dafina në shumë intervista nëna e saj është një heroinë e vertetë sepse ka arritur që me shumë mund e sakrifica të bëjë më të mirën për bijat e saj. /Prive.al/

https://instagram.com/p/6BUcLtTOJY/

Artikuj të ngjashëm