Kush është vajza krah 2TON-it që këndon refrenin e këngës së re? (VIDEO)

By

2TON ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Reperi nga Ferizaj postoi një video në rrjete sociale përmes së cilën ju mund të dëgjoni pjesë nga kënga e re.

Por kush është vajza krah tij?

Ajo quhet Arbesa Rrahmani dhe sipas biografisë së saj në Instagram, është modele.

Gjithsesi mbetet të shihet gjatë ditëve në vazhdim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm