Zbulohet: Ky është i dashuri i ri i Kendall Jenner

By

Kendall Jenner me sa duket ka gjetur një të dashur të ri.

Modelja 22-vjeçare raportohet se është në një marrëdhënie me lojtarin e Philadelphia, Ben Simmons, sipas Page Six.

Kendall dhe lojtari 21-vjeçar thuhet se janë parë shpesh me njëri-tjetrin kohëve të fundit, dhe javën e kaluar ishin në një hotel për të ngrënë drekë.

Artikuj të ngjashëm