Sipas Adrit, Blero dhe Blerando po kopjojnë lojën e tij me Shqipen për vëmendje

By

Raporti mes Blero dhe Blerandos ka qenë temë diskutimi sonte në Big Brother VIP Kosova 2.

Në mesin e banorëve që foli për këtë çështje ishte edhe Adri, i cili tha se Blero e Blerando po e kopjojnë lojën e tij me Shqipen.

“Blero dhe Blerando po e kopjojnë lojën time me Shqipen, për të marrë vëmendje”, tha Adri./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm