Mediat në lajthitje? I supozuari si i dashur i Ritës është kosovar?

By

Tabloidet britanike u mbushën së fundmi me raportimet se Rita Ora është në lidhje me regjisorin e videove muzikore Romain Gavras.

Romain Gavras - Romain Gavras Photos - 'Les Miserables' Red Carpet - The 72nd Annual Cannes Film Festival - Zimbio

FOTO: Regjisori Gavras

Sipas këtyre burimeve, ata kanë filluar lidhjen që nga fillimi i karantinës dhe se kjo lidhje është duke u intensifikuar secilën herë e më shumë.

Si provë, u dha një fotografi me të pretenduarin Gavras.

Rita Ora looks in good spirits as she enjoys a night on the town with her pals | Daily Mail Online

Megjithatë, Prive.al mëson se të paktën personi në fotografi që shihet në shoqërinë e Ritës është modeli Faton Gashi dhe jo regjisori Gavras.

Ky i fundit ndiqet nga këngëtarja e njohur në Instagram dhe duket të jetë mik i mirë i saj.

 

View this post on Instagram

 

Eyes never lie

A post shared by FATON GASHI original (@onlyonef) on

View this post on Instagram

HAHAHAHAHAHA forever ⚽️ 🎾

A post shared by FATON GASHI original (@onlyonef) on

Artikuj të ngjashëm