Fifi iu përgjgjet të gjithë atyre që e quajnë të shëndoshë dhe të shëmtuar (VIDEO)

By

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi, pati një përgjigjje për të gjithë ata njerëz që e quajnë të shëndoshë dhe të shëmtuar.

Artistja e cila rrëmbeu çmimin e internetit në Kënga Magjike për këngën “Psikopatja Jote” në bashkëpunim me Mc Kreshën, hyri në Instagram për të postuar një video duke kënduar “Beautiful” të Flori Mumajesi dhe Ledri Vulës.

“I AM BEAUTIFUL 😍 ju pershendes krejt juve qe mkeni nis mesazhe te llojit .. “je si lop, je shume e trashë, je vesh shume ëlleck, je shume e shemtut , je shume kshtu je shume ashtu “ .. Mbase SOT MUND TE BEJ ZHURME KJO THIRRJA IME KUNDER BULLIZMIT ..( me besoni qe nuk osht veq per mu dmth ) .. YES NANUSHA , Jam shume e bukur , ndihem e bukur dhe ndihem e veqante .. NATEN”, ka shkruar Fifi.

Urojmë që Fifi të mos marrë më mesazhe të tilla./Prive.al

Artikuj të ngjashëm