Kush është diva e estradës shqiptare për Erik Lloshin ?! (VIDEO)

By

Këngëtari nga Shqipëria Erik Lloshi së fundmi erdhi në bashkëpunim me Albatrit Muqiqin me këngën “Ajo ka faj” e cila pati një sukses mjaft të madh në këto javë të para pas publikimit.

E pikërisht ishte ky projekti për të cilin dyshja ishin të ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin ku dhanë më tepër detaje rreth këngës dhe si erdhi deri te bashkëpunimi mes tyre.

Artisti ishte pjesë edhe e rubrikës “Kutia” në të cilën iu bënë disa pyetje mjaft provokative nga gazetarja Liberta Spahiu.

Se kush është diva e estradës shqiptare për Erikun dhe se çka këndon ai kur është në dush?!

Këto dhe përgjigje të tjera do ti kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm