Nis muaji i mjaltit të vajzës së Shkurte Fejzës (Foto)

By

Martesa padyshim që është hap i rendesishmë dhe njëkohësisht ndër momentet më të lumtura tek secila vajzë.

E një moment të tillë përjetoje ditë më pare edhe Besiana Behluli vajza e këngëtares së madhe Shkurte Fejza.

Besiana vazhdon të jetë nga nuset më të përfolura të këtij muaji, pasi dasma e saj ngjalli shumë interesim nga publiku.

E buzëqeshur e plot hare, ajo ka shkëlqyer me bukurinë e saj në ditën e dasmës.

Por  pas gjithë këtyre Besiana ka nisur muajin e mjaltit më bashkëshortin e saj Granitin, të cilet janë duke qendruar në Turki.

Këtë e ka bërë të ditur vetë bukuroshja në fotografitë e hedhura në llogarinë e saj në Facebook. /Prive.al

bbb

bb2

Artikuj të ngjashëm