Si dukej Dari i Teuta Kurtit vetëm dy javë pas lindjes (FOTO)

By

Teuta Kurti, këngëtarja e cila për vite të tëra ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore tash e një kohë është tërhequr disi duke lënë një boshllëk të madh në muzikë.

Aryeja për këtë mungesë tashmë dihet, shtatëzania ishte ajo që shtyu atë që të pauzojë për një kohë e t’i përkushtohet më tepër familjes.

Pas vajzës Aya që Teuta e kishte tash e disa vite së fundmi iu shtuan edhe dy antarë të rinjë në familje binjakët Dar dhe Danah të cilët tashmë kanë mbushur dy muaj që nga lidnja e tyre.

Mëngjesin e sotëm artistja zgjodhi të publikojë një fotografi ku shihej Dari në barkun e babait të tij Dardanit teksa kishte mbushur vetëm dy javë që nga lindja.

Duket se me kohë ajo po i ekspozon edhe më tepër binjakët e saj pasi që deri më tani ka qenë mjaft të rezervuar për publikun në këtë aspekt. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm