Ups! Kallashi pozon topless (FOTO)

By

Çdo lëvizje që vallëtarja bën çon pluhur të madh nëpër portalet tona e sigurisht kjo për të vetmin fakt sepse ajo tashmë është shëndrruar në njërë prej femrave shqiptare me më së shumti ndjekës nëpë rrjete sociale.

Ditën e sotme ajo e nisi në një mënyrë mjaft speciale pasi që bukuroshja zgjodhi të publikojë një fotografi teksa ajo shihet totalisht e zhveshur përballë pasqyrës dhe duke mbuluar pjesët intime vetëm me krahun e saj.

Fansat duket se kanë qenë duke pritur për një kohë të gjatë që vallëtarja të publikojë një  fotografi të tillë në Instagram pasi që në rrjetin social Snapchat këto gjëra janë rutinë për të. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm