KUSH “E KA THIRR” YLLIN?!

By

Këngëtari Yll Limani këtë vit do të jetë shumë produktiv. Këngë solo dhe bashkëpunime do të prezantoj gjatë 2015-tës, për publikun pas një pauze të shkurtër që ka bërë.

Kënga e parë e tij për këtë vit është emëruar ‘Emrin ma ke thirr’ dhe është produkt muzikor i Zzap and Chriss.

Klipi i saj ka filluar të xhirohet nga ImagineFilms./Prive.al

Artikuj të ngjashëm