KJO ËSHTË MENUJA E PRIVES PËR SONTE!

By

Këtë mbrëmje Prive fillon me rrëfimin e Stresit për arratisjen, qëndrimin në Zvicër dhe rikthimin e tij. U kthye në Kosovë por kur do të shkoj në Shqipëri?

Gjira flet për të dashurin e saj në Gjermani por merr shumë dashuri edhe nga fansat me të cilët u takua në Prishtinë.

Lufta për të qenë e para në instagram. Kush po kryeson?!

Kë e ngreh ‘zhag’ Mc Beka?!

2015-ta vit i dueteve. Prive zbulon disa nga sekretet e këngëtarëve për këtë vit.

Por jo vetëm edhe shumë lajme dhe informacione tjera do të të publikohen këtë mbrëmje në ora 19.00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm