Afrona uron nënën me foto nga xhamia

By

Nëna e Afrona Dikës feston sot ditëlindjen.

Ajo shfrytëzoi rastin ta uroi përmes një fotografie duke e postuar në Instagram.

Bashkë me nënën në oborrin e xhamisë më të madhe në Dubai, Afrona e uroi me fjalët më të mira.

’Pa prezencen tende ne jeten time, nuk e di se ku do te isha sot. Ti me mesove shume gjera te rendesishme: te punoj fort, te respektoj te tjerer, te mos heq kurre dore, dhe te buzeqesh pavaresisht gjithckaje. Une jam kjo per shkakun tend. Ne kete ditelindje dua te te falenderoj per te gjitha. Urime ditelindjen mami, te dua’, shkroin Afrona në gjuhën angleze./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm