Kush e ekspozoi trupin këtë herë ?!

By

Shpeshherë linjat e saj trupore kanë qenë objekt i diskutimit duke ngjallur mjaft debat sidomos në media. Mirëpo Enca Haxhia ka lënë gojëhapur të gjithë me një postim të sontëm.

Në foton e postuar sonte Enca shfaqet tejet e nxehtë e veshur në rroba banjoje teksa rikthen verën duke e bërë nxehtë në këto ditë Nëntori.

“E dini. Një dhe e vetme. E pazëvëndësueshme” – ka shkruar këngëtarja në imazh. Ky veprim ka ngjallur një reagim të përzier tek fansat të cilët një pjesë e kanë përkahur Encën kurse një tjetër grup nuk e kanë pëlqyer idenë e ekspozimit deri në këtë masë.

Por një gjë duhet pranuar, Enca duket tejet ‘hot’. /Prive.al/

https://instagram.com/p/9t0uVGkv-t

Artikuj të ngjashëm