Kush i ‘theu’ xhamat e veturës së Motrave Mustafa?! (Video)

By

Motrat Mustafa kanë qenë të përzgjedhurat e radhës nga stafi i ekipit Prive për një montim të kamerës së fshehur.

Skenari përfshinte ‘thyerjen’ e xhamave të makinës përderisa ato po shijonin drekën me motrën e vogël, kjo e fundit ishte pjesëmarrëse në këtë material.

Pasi përfunduan drekën dhe panë makinën e thyer Sahidja dhe Safetja nuk është se ishin në disponimin më të mirë.

Reagimin e tyre mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm