Blasta i afërt më Xhulin, Atdheu bëhet xheloz?

By

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli në kuadër të lojës me topa të Ping-Pongut, ku ishte pjesë e skuadrës së verdhë, bashkë me anëtarët e tjerë ka fituar masazh nga humbësit e kësaj sfide.

“Vëllai i Madh” ka vendosur që Xhulit, masazh t’i bëjë Blasta. Por, porsa ai ka filluar t’i bëjë masazh duarve të banores, konkurrenti i tij Atdheu, nuk ka reaguar edhe mirë.

Ai ka shfaqur goxha shume xhelozi, ndërsa i ka thënë Xhulit: “Kujdes, se mos shkrihesh”.

Por, për t’i parë reagimet e plota të Atdheut, shikojeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm