Nexhat Osmani sjell ‘Spektaktor’

By

Këngëtari Nexhat Osmani ka publikuar sonte këngën e tij më të re.

Projekti mban emrin ‘Spektator’ dhe është i punuar në tërësi nga Marsel Gunga teksa për tekstin është përkujdesur 2Step.

Ndiqeni të plotë më poshtë. 

Artikuj të ngjashëm