Kur nuk ia di “skajin” pasurisë, kjo është shtëpia që Kylie Jenner u ndërtoi qenve

By

Dy qentë e manjates së produkteve të bukurisë, Kylie Jenner, do të jetojnë në një vend luksoz qensh!

Modelja Jenner për dy qentë e saj Normanin dhe Bambin, ka ndërtuar një shtëpi me shumë stil.

20 vjeçarja ka ndarë në Snapchat fotografitë e progresit të punës që po bëhet në ndërtimin e shtëpisë, në të cilën mund të hyjë e të rrijë lirisht edhe një njeri.

“Është pothuajse e përfunduar”, ka thënë Kylie në këtë klip. “Ata do të kenë shtëpinë e tyre të vogël”, ka thënë ajo.

Shtëpia e qenve do të ketë edhe klimatizim e po ashtu edhe nxemje qendrore. /Prive.al

View this post on Instagram

Kylie’s new doghouse 7/3/18

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Artikuj të ngjashëm