Santiana: Jam e virgjër (VIDEO)

By

Banorët e Big Brother VIP Kosova Santiana bashkë me Edonën dhe Yllin kanë biseduar, dhe në një moment Edona ka kërkuar që të flasin për seks.

Santiana i është përgjigjur duke i thënë se është e virgjër dhe le të flas me Yllin për atë temë.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm