Kur Majk takoi Getin për të parën herë, ja si u soll ai! (FOTO)

By

Suksesin më të madh në karrierë, reperi Kastriot Rexha e ka arritur kur solli këngë në bashkëpunim me Getoar Selimin.

“S’jena mo” ishte hiti i verës së vitit 2015-të dhe kënga e shënonte zyrtarisht edhe aderimin e Majkit në labelin “Baba Stars”.

Ndërsa tani, pasi ka kaluar ca kohë nga takimi i tyre i parë, Majk ka folur kur është takuar së pari herë me Getoar Selimin.

Ai e thotë këtë në intervistën “50-të pyetje me Prive”.

“Më ka bërë përshtypje modestia e tij. Më ka afruar menjëherë dhe kjo më ka habitur tej mase”, ka thënë Majk në këtë intervistë.

Ndiqeni të plotë intervistën në prive në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm