Tuna misterioze, publikon insert nga kripi i ri dhe na la në kureshtje

By

Këngëtarja Tuna Sejdiu, po nis karrierën që nga fillimi. Tuna që pasi u bë nënë nuk solli këngë të reja, e ruajti vendin e saj në skenën muzikore shqiptare dhe fansat e saj mezi po prisnin rikthimin e këngëtares.

Dhe Tuna ka paralajmëruar një këngë e cila do të lansohet së shpejti.

Ajo madje ka publikuar edhe një video në Instagram, megjithatë mbetet misterioze paraqitja e saj por elementi që shpalos Tuna, është se kripi është realizuar në breget. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm