Maison de Parfum në Prishtinë, ua prezanton aromën e ditës që mund ta merrni me zbritje

By

Tashmë adhuruesit e parfumave dhe ata që janë në kërkim të aromave të parezistueshme, janë mësuar me ofertat e njëpasnjëshme të dyqanit Maison de Parfum në Prishtinë.

View this post on Instagram

#africanleather #Memo 😍 @memo.paris #luxoryfragrance #lifestyle #parfumes

A post shared by Maison De Parfum (@maisondeparfum_prishtina) on

Shtëpia e parfumeve, kësaj here për ju ka zgjehdur si parfumin e ditës “Flower of Immortality” nga marka e njohur Kilian.

“Lulja e pavdekësisë”, është një aromë që ju bën të pavdekshëm në kujtesën e dikujt.

“Flower of Immortality” është një aromë lulesh me shije frutash për gratë dhe burrat. Ky parfum për të parën herë është lansuar në vitin 2013-të.

Aroma është krijuar nga parfumerjs Calice Asangjeyev Becker dhe në përbërje ka pjeshkë të bardhë, karrota, fresia, vanilje dhe mushk të bardhkë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm