Për herë të parë, Xhensila dhe Besi i zbulojnë fytyrën Ajkës në një vjetorin e lindjes

By

Çifti i njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, qysh kur u bënë prindër, asnjëherë nuk e kanë zbuluar fytyrën e vajzës së tyre Ajkës.

Vogëlushja u mbrojt shumë prej ekspozimit në rrjete sociale nga prindërit e saj, deri në momentin kur u bë një vjeçe.

Kjo është edhe dita që Kallaku zgjodhi që të bijën ta prezantojë me ndjekësit e tij, duke i bërë edhe një urim shumë të ëmbël me rastin e 1 vjetorit.

“O Ajka e jetës, urime ditëlindjen tende te pare. Unë nuk do te te shkruaj shumë gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin për ty edhe akoma nuk e ka mbaruar 😂. C’ti bëjmë qaramanes? Egziston një force aq e madhe tërheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’. U rritsh me dashuri edhe dhenç vetem dashuri. Lutu gjithmonë qe te kesh sy qe shohin me te mirën tek te tjerët”, ka shkruar Kallaku.

Dhe sigurisht, babi Besi di tani çdo këngë fëmijësh që Ajkës i pëlqen ta dëgjojë!

“Ta dish qe te dua aq shum sa kam mesuar cdo kenge femijesh permendesh nga “Johny Johny Yes Papa” e deri tek “Baby Shark”. Ajka, o lul’e bukur e gjakut tim”, ka shkruar ndër të tjerash aktori I jnohur i humorit.

View this post on Instagram

O Ajka e jetes, urime ditelindjen tende te pare. Une nuk do te te shkruaj shum gjate sepse mami yt ka 3 dit qe po shkruan urimin per ty edhe akoma nuk e ka mbaruar 😂. Cti bejm qaramanes? 😂 Egziston nje force aq e madhe terheqjeje ne bote qe quhet ‘DASHURI’. U rritsh me dashuri edhe dhenç vetem dashuri. Lutu gjithmone qe te kesh sy qe shohin me te miren tek te tjeret. Te kesh zemer qe fal me te keqen, nje mendje qe e harron te keqen. Dhe nje shpirt qe nuk e humbet kurre besimin e Zotit. Ne po te mesojme si te ecesh vete, si ben qeni apo macja, te thuash “Besi” edhe “Xhensila” (kete mezi e shqiptojne edhe te rriturit ne fakt 😂). Por sa po mesojme edhe ne nga ty, dhe sa po rritemi edhe ne prej teje. Ta dish qe te dua aq shum sa kam mesuar cdo kenge femijesh permendesh nga “Johny Johny Yes Papa” e deri tek “Baby Shark” 😂 Ajka, o lul’e bukur e gjakut tim.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

 

Artikuj të ngjashëm