Të reja edhe nga Dafina Zeqiri

By

Të reja duket se do ketë këtë verë edhe nga Dafina Zeqiri.

Këngëtarja shqiptare e cila ka lënë tregun muzikor në origjinë për të kapur sukses përtej oqeanit, shumë shpejt do të vijë me një këngë të re.

Ky projekt muzikor në gjuhën angleze do titullohet ‘Fuego’ dhe të bashkangjitur do e ketë edhe videoklipin.

Një datë zyrtare s’është akoma e publikuar por besohet që pritja për ‘Fuego’-n e Dafinës s’do jetë e gjatë. /prive.al

?

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm