Aktorja e famshme surprizon botën! Shtatzënë për herë të dytë

By

Aktorja e famshme amerikane Anne Hathaway, është gati që ta zgjerojë familjen e saj.

36 vjeçarja është shtatzënë për herë të dytë dhe lajmin e dha përmes Instagramit, duke surprizuar botën meqë ajo është disa muajshe shtatzënë.

“Nuk është për një film”, ka shkruar ajo në fotografi, duke e treguar barkun e fryrë.

Me këtë lajmërim, ajo po ashtu ka ndarë me ndjekësit e saj edhe eksperiencën e vet me infertilitetin, duke treguar përkrahje për gratë që e kanë këtë problem.

“T’i lëmë shakatë mënjanë, për të gjithë ata që kanë probleme me infertilitetin, ju lutem kijeni parasysh se edhe unë kisha problem me të dyja shtatzënitë e mia. Shumë dashuri për juve”, ka thënë ajo.

Hathaway dhe bashkëshorti i saj Adam Shulman, sollën në jetë fëmijën e tyre të parë me emrin Jonathan në vitin 2016-të. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm