Kur Alaudin Hamiti këndon në studio, askush s’i mbanë të qeshurat – dëgjojeni (VIDEO)

By

I sfiduar nga djemtë simpatikë nga Gjilani të njohur si “Shqipet me Plis”, moderatorit Alaudin Hamiti iu desh që të bënte punën që e ka më së vështiri ta bëjë – TË KËNDOJË.

Djelmoshat e “Shqipeve me Plis”, i kërkuan atij që të këndojë në formë opere këngën e njohur të Elvana Gjatës, Ledri Vulës e Gjon Shahut “Mike”.

Ndonëse me shumë rezistencë Hamti ka vendosur t’ia thotë këngës dhe askush në studio s’i mbajti dot të qeshurat nga zëri i tij.

Megjithatë ai s’arriti dot të këndojë më shumë se 30-të sekonda, duke ia plasur edhe vet të qeshurës në studio.

Ndiqeni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm