Kur Afrona ‘nervozohet’ me Bleron (VIDEO)

By

Bashkë janë ndër çiftet më të komentuara shqiptare dhe në sytë e shumëkujt janë një dyshe për t’u pasur lakmi.

Blero dhe Afrona Dika kanë tashmë një vit së bashku dhe çdo ditë e tyre ngjan me një muaj mjalti.

Udhëtimet kudo nëpër botë i kanë shndërruar në rutinë, me të fundin në Londër ku dyshja kaluan bashkë disa ditë nën mikpritjen e miqve të dyshes.

E duket se postimet e shpeshta në Snapchat të këngëtarit e kanë bërë Afronën të ndihet në siklet.

Në një prej videove, ajo shihet teksa i kërkon të dashurit të mos e xhirojë më duke i thënë ‘Boll’.

Më pas, të qeshurat pasojnë nga çifti. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm