Besoni ose jo, Arbana mbrëmë ‘mbante’ çerek milioni euro!

By

Veshja e Arbana Osmanit në finalen e BB VIP u komentua gjerësisht.

Në pjesën e aksesorëve, ra në sy varësja që fillimisht u raportua se kishte vlerën e 10,000 eurove. Por jo! Shifra e vërtetë është e ‘çmendur’.

Faqja ‘Albania Streetstyle’ ka korigjuar vlerësimin e djeshëm duke gjetur llojin dhe vlerën e varëses kobra.

Ajo bën pjesë në koleksionin privat të ‘Roberto Coin’ me një vlerë prej 200,000 eurove. Unaza bën 16,000 euro të tjera dhe shpaloset si koleksion në Mars.

Shtuar këtu veshjen, këpucët dhe detajet tjera, dukja e Arbanës në tërësi ka kushtuar çerek milioni euro, vlerë astrononike jo vetëm për standartin shqiptar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm