Edona Llalloshi vjen me këngën shumë ritmike “U bo çka u bo”

By

Para dy muajsh Edona Llalloshi erdhi me një baladë për artdashësit e saj e cila titullohet “Pa ty”.  Asokohe Edona në Prive premtoi se kënga e radhës do të jetë shumë ritmike.

E ajo e mbajti premtimin, sepse projekti i saj më i ri është publikuar sot. Kënga është shumë ritmike dhe një zgjedhje shumë e mirë për këto ditët e gëzuara vere.

Këngën e saj,  siç ka lajmëruar edhe këngëtarja mund ta gjeni dhe ta shkarkoni në aplikacionin Premier Songs. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=q1fS5bjTwOI

 

 

 

Artikuj të ngjashëm