Rikthimi i “Friends”: Mësohet data e premierës

By

Tani është bërë e ditur ajo që po pritej për shumë kohë!

Seriali i famshëm ”Friends” do të rikthehet për publikun në HBO Max, më datë 27 maj të këtij viti.

“Është zyrtare! Premiera e Friends do të jepet në 27 maj në HBO Max. A mund të jemi më të emocionuar se kaq?”, shkroi Jennifer Aniston në llogarinë e saj të Instagram-it.

Deri më tani dihet se Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt Le Blanc, Lisa Kudrow, David Schwimmer dhe Matthew Perry, nuk do të luajnë bazuar mbi një skenar apo karakteret që jemi mësuar t’i shohim përgjatë viteve.

Artikuj të ngjashëm