Kujt po i thotë Sabri Fejzullahu ‘Urime shpirti jem’? (VIDEO)

By

Kënga e re e legjendës së muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu, quhet ‘Urime shpirti jem’.

Kjo këngë është e shoqëruar me videoklip, në disa pjesë i xhiruar në Mal të Zi.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Kreshnik Avdiu ndërkaq orkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm