Fansat e ‘kryqëzojnë’ Melinda Ademin

By

Reperja Melinda Ademi është detyruar të përballet me një mori komentesh kritikuese në Instagram.

Gjithçka ka nisur nga njoftimi i saj për një koncert me 30 Nëntor.

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë kritikuar këngëtaren duke e ofenduar për mos anulim të koncertit marrë shkas nga gjendja e rëndë e krijuar në Shqipëri.

Pas komenteve të shumta, Melinda është detyruar të mbyllë hapësirën duke lënë vetëm njoftimin e mbrëmjes muzikore të paraparë bashkë me Shkurte Gashin dhe Ermal Fejzullahun, nesër, në Gjermani. /Prive.al

View this post on Instagram

30 NËNTOR OBERHAUSEN, GERMANY🇦🇱 @najena1events

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Artikuj të ngjashëm