Dani bashkon forcat me njërin nga aktorët më të njohur për këngën e re

By

Ndoshta nuk e keni  pritur dhe as nuk ju ka shkuar mendja, mirëpo Dani po punon me një aktor shumë të njohur shqiptar për këngën e re.

Dani zbuloi se projekti i ri do të jetë në duet me Bes Kallakun – aktori i cili i ka hyrë edhe muzikë tash e disa vite dhe ka pasur goxha bashkëpunime me emra të njohur të muzikës.

Lajmi u bë i ditur përmes rrjetit social Instagram madje u postuan edhe fotografi të dyshes.

Akoma nuk ka detaje të tjera mbi këngën e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm