Ku u takuan për herë të parë Neki Emra dhe Zana Zhaveli ?!

By

Këngëtari Neki Emra dhe prezantuesja Zana Zhaveli pak kohë më parë pas një lidhjeje të gjatë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

E sot, çifti duket se janë ndjerë pak nostalgjik për fillimet e tyre pasi sot kanë darkuar në vendin ku janë takuar për herë të parë.

‘Duke festuar dashurinë’ – ka shkruar mes të tjerash Zana në imazhin ku shihet me Nekin në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Ndryshe, Neki në planin profesional, pak ditë më parë ka nisur xhirimet e klipit të baladës së tij që u paralajmërua si e fundit, shkaku se këngëtari po planifikon ndryshime në stilin e muzikës që kultivon. /Prive.al/

klepto

Artikuj të ngjashëm