Ja urimi i Vesës dedikuar bashkëshortit!

By

Këngëtarja Vesa Luma si dhe reperi shqiptar Big Basta kanë një kohë që nga lidhja e tyre e cila më pas u kurorëzua me martesë në fund të 2015-tës.Nuk vonoi shumë këta të dy u bënë prindër të një djali i quajtur Lian, i cili para pak ditë ka mbushur edhe një muaj jetë.

E pas këtyre ngjarjeve të rëndësishme për ciftin që kanë pasur arsye të festojnë, atyre iu është shtuar edhe ditëlindja e reperit i cili dje mbushi plot 30 vjec. E normalisht që nuk ka munguar as urimi nga personi i jetës, Vesa e cila në rrjetin e saj instagram është shprehur:

‘E adhuroj zemren tende,dashurine tende,miresine e talentin tend..por mbi te gjitha adhuroj kur shoh nje baba shembull ? Gezuar Ditelindjen dashuria ime.Te dua shume‘.

Gjithashtu kjo e fundit i ka bërë një dhuratë mjaft simbolike, një embëlsirë, por që Big Bastës u kthye të jetë embëlsira më e mirë ndonjëherë, ngase po në të ishte imazhi i tij së bashku me Lianin, të birin./Prive.al/

cake

bigbsta

Artikuj të ngjashëm