Kënga shqipe jehon në Meksikë ku po pushojnë Blero dhe Afrona!

By

Blero dhe Afrona, çifti më i përfolur në estradën shqiptare një vjetorin e festoi në Meksikë ku pushuan për ditë të tëra.

E në një prej mbrëmjeve të kaluara në bregdetin meksikan, dyshja janë surprizuar me tinguj të muzikës shqiptare.

‘Kudo që je. Shqiptarët e kallin edhe në Meksikë’ – ka shkruar Afrona në videon e postuar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm