Pak orë larg projektit të ri të Lindonit!

By

“FLM KLM” është kënga e fundit që solli Lindon Berisha, por zinxhiri i prurjeve të tij po shtohet.

Lindoni sot do të lansoj një tjetër projekt muzikor.

Ky produksion titullohet “Dashnia jem” dhe mban firmën e vetë artistit në tekst, teksa e gjitha është punuar në studio në Maqedoni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm