MËSOHET: Ledri Vula e Buta me bashkëpunim

By

Kjo verë i ka mobilizuar si asnjëherë këngëtarët kosovarë në sjelljen e këngëve të reja.

Në konkurrencë me njëri tjetrin, ata po vijnë me kombinimet më të papritura duke synuar majat e top listave e krijimin e hiteve.

Pasi publikoi këngën “U harrum”, që i doli e suksesshme ngase tani ai ka një mori fansash, Ledri Vula po sjellë një bashkëpunim.

Dhe është me reperin më të ri të grupit të tij, Butën.

Këtë e ka bërë të ditur menaxheri i reperëve Faton Shoshi, i cili në profilin e tij në Instagram ka publikuar një fotografi me të dy artistët, duke shkruar se po vijnë gjëra të reja. /Prive.al

Sene t’reja po vijn me @ledrivula & @bashbuta a jeni gati?

A post shared by Faton Shoshi (@fatonshoshi) on

Artikuj të ngjashëm