Ku dhe me kë po i kalon pushimet Arilena? (FOTO)

By

Arilena Ara aktualisht është në pushime.

Këngëtarja e cila pritet të lëshojë një bashkëpunim ndërkombëtar, ka zgjedhur Kaliforninë për të kaluar disa ditë të ngrohta në plazh.

Ajo postoi një fotografi në bikini duke cekur Malibunë si lokacion.

Por me kë është Arilena?

Me sa duket këngëtarja është e shoqëruar nga i dashuri i saj bjond me të cilin u kap kohë më parë në momente intime./Prive.al

View this post on Instagram

Jump on 🏃‍♂️#popikola

A post shared by Popi Kola (@popikola) on

 

Artikuj të ngjashëm