Monica Belluci një nga femrat më të bukura në botë, po ende se keni parë vajzën e saj

By

Monica Bellucci. Ajo ka fytyrën më tërheqëse dhe të mrekullueshme. Nëse engjëjt janë të vërtetë, ndoshta do të dukeshin si ajo. Nëse do të kishte Olimpiada për konkurse të bukurisë, ajo do të ishte maskota. Një bukuri me gjelbërim të përhershëm. Një perëndeshë!

Monica Bellucci është padyshim një nga gratë më të bukura që ka jetuar ndonjëherë. Ajo ka një fytyrë simetrike me karakteristikat më të përsosura. Ka një trup për t’u patur zili. Mbi të gjitha, ajo ka një personalitet shumë simpatik. Ajo ka karizëm që tërheq të gjithë. Ajo është një epitet e bukurisë.

Image result for monica bellucci youngRelated image

Vajza më e madhe e Monicës nga martesa me aktorin francez Vincent Cassel është kopje e nënës. Monica dhe Vincent u divorcuan në vitin 2013 dhe kanë dy vajza Deva dhe Leonie. Cifti gjithnjë janë treguar të kujdesshëm që imazhe dhe foto të vajzave të tyre të mos rrjedhin në internet, duke ruajtur kështu privatësinë e tyre me xhelozi.

Deva në shtator të këtij viti mbushi 14 vjet, dhe ishte ajo që hapi në llogari personale në Instagram duke postuar kështu një numër shumë të vogël të fotove. Fansat e nënës së saj ishin të shpejtë të komentonin të mahnitur se si gjenet e Monicës shfaqeshin aq bukur në fytyrën e vajzës së saj më të madhe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm