Kreacionet e Valdrinit, Drenushës dhe Donës në Oscars!

By

Tashmë nuk është risi, çdo event i rëndësishëm ndërkombëtar ka dhe marka shqiptare të veshura nga yjet botërore.

Kështu ndodhi edhe këtë të diel kur u mbajt ceremonia Oscars ku Valdrin Sahiti, Drenusha Xhara dhe Dona Matoshi veshën personazhe të rëndësisshme.

Valdrini ka veshur Kristin Cavallari, prezantuesja Xixi Yang u vesh nga Drenusha Xharra, teksa Dona Matoshi u përkujdes për Blac Chyna.

Kjo nuk është hera e parë që dizajnerët tanë kanë krijuar për tapetin e kuq të Akademisë së Filmit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm