Sekretet e vajzave shqiptare që frekuentojnë Dubain!

By

Kohëve të fundit trendi i luksit tek femrat shqiptare është një dukuri e përhapur. Makina, veshje e pushime me vlerë prej qindra mijëra eurosh.

Por ku është origjina e këtyre parave?! Pse Dubai po frekuentohet aq shumë nga këto femra ?!

Një temë e tillë do trajtohet sonte në emisionin Top Show teksa debati është paralajmëruar si mjaft thumbues.

Gazetarja Aulona Musta ka bërë të ditur se do zbulojë sekrete e do diskutojë për emra këngëtaresh dhe modelesh që ushtrojnë zanatin e prostitucionit në shtetin arab.

Mbetet të shihet sonte se çfarë do thuhet në këtë emision që trajton këtë dukuri mjaft të përhapur për herë të parë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm