Prive këtë të shtune: Prapaskenat e klipit të Era dhe Nora Istrefit (VIDEO)

By

Sikur çdo të shtune mbrëma, edhe kësaj jave Prive sjellë në ekranet tuaja materiale ekskluzive me intervista të yjeve shqiptarë.

Në Prive këtë javë mund t’i shihni prapaskenat e xhirimit të klipit të ri të dy këngëtareve, motrave Nora e Era Istrefi.

Kësaj here në Prive vjen këngëtarja Nita Latifi ndërsa reperi Gent Fatali ia “Qet Pikën”.

Ndërsa Valza Zhegrova flet për këngën e saj të re, e cila vjen në bashkëpunim.

Young Zerka, flet për ndarjen nga Ronela Hajati të shtunën në ora 19:00 në Prive të Klan Kosovës, me Liberta Spahiun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm