Kush është i dashuri i ri i Shakira-s?

By

Lajmi se Shakira ka nisur romancë të re me Lucien Laviscount ka bërë bujë gjithandej.

Por, kush është djaloshi që arriti t’ia rrëmbejë zemrën artistes kolumbiane?

Lucien Leon Laviscount është një aktor britanik, i cili u bë i njohur për herë të parë në vitin 2007 duke u shfaqur në dramën për adoleshencë “Grange Hill”.

Më vonë ai u shfaq në disa seri televizive, duke përfshirë “Coronation Street” dhe “Waterloo Road”.

Në vitin 2015, Laviscount luajti një personazh si Earl Grey, në sezonin e parë të komedisë horror “Scream Queens”.

Më pas mes vitit 2017-2018 ai luajti në dramën e krimit të komedisë së “Crackle Snatch”, teksa më vonë në vitin 2021 arriti një audiencë mbarëbotërore në sezonin e dytë të “Emily in Paris”.

Ndër angazhimet e Laviscount që duhet përmendur është patjetër edhe roli i tij si Jay në komedinë tre pesëshe të BBC-së, “Peacock”.

Shakira dhe Laviscount janë takuar në shesh xhirimet e videoklipit “Punteria”, ku dyshja u shfaqën bashkë në disa skena sensuale.

Më pas, të dy u fotografuan duke shijuar darkën në restorantin italian Carbone në New York City.

Artikuj të ngjashëm